کد مطلب : 6

دلایل استفاده از دستگاه های تصفیه هوای خانگی

اهمیت هوای پاکیزه و سالم بر هیچ کس پوشیده نیست. اما اگر شما هم به دنبال دلایل واضح تری برای استفاده از سیستم های تصفیه هوا هستید...

پنج دلیل برای استفاده از دستگاه های تصفیه هوای خانگی

اهمیت هوای پاکیزه و سالم بر هیچ کس پوشیده نیست. اما اگر شما هم به دنبال دلایل واضح تری برای استفاده از سیستم های تصفیه هوا هستید ، این پ دلیل را مطالعه کنید:

1 - ارتقای سطح سلامتی خود ، خانواده و فرزندانتان

آیا ماده ای مهم تر و حیاتی تر از هوا در زندگی ما وجود دارد؟ انسان روزانه حدود 22000 بار ریه های خود را از هوا پر و خالی می کند. بدون هوا حتی چند لحظه هم نمی توان زنده بود. این در حالی است که تحقیقات نشان می دهد 50 درصد از بیماری ها به نوعی با کیفیت هوای داخل خانه ها و محیط های سربسته مرتبط هستند. دستگاه های تصفیه هوای خانگی کلینیک تصفیه آب ایران، راه حل دنیای مدرن برای ارتقای سطح سلامتی شما و فرزندانتان هستند.

2 - بهبود واکنش های ذهنی و مغزی کودکان

تنفس هوای پاکیزه و سالم منجر به بالا رفتن راندمان ذهنی کودکان و حتی بزرگسالان می شود. هوای پاکیزه که عاری از آلاینده های گوناگون است اکسیژن بیشتری به مغز کودکان می رساند و باعث می شود آنها خسته و بی حوصله نباشند و بتوانند فعالیت های ذهنی خود را با تمرکز و هوشیاری بیشتری انجام دهند.

تحقیقات نشان داده است که هوای داخل منازل در اثر پخت و پز ، سرخ کردن غذا ، استعمال دخانیات ، نگهداری حیوانات خانگی ، استفاده از شوینده ها و پاک کننده های مختلف ، عطرها و ... می تواند حاوی بیش از 60 ماده شیمیایی خطرناک باشد. دستگاه های تصفیه هوا کلینیک تصفیه آب ایران با دارا بودن فیلترهای هپا ، فیلترهای کربن فعال و فیلترهای فتوکاتالیست ، این آلاینده ها را از هوای خانه شما حذف خواهند کرد و هوایی پاکیزه و سالم را به فرزندان شما هدیه خواهند داد.

3 - احساس آرامش و تسکین اعصاب

دستگاه های تصفیه هوای خانگی کلینیک تصفیه آب ایران از یک طرف با حذف آلاینده ها و پاکیزه کردن هوای منزل و از طرف دیگر با تولید یون های منفی به آرامش اعصاب و رفع خستگی شما کمک می کنند. یون های منفی ذرات باردار الکتریکی هستند پراکنده شدن آنها در هوا اثرات مثبتی بر سلسله اعصاب انسان دارد. یون های منفی در طبیعت نیز موجود هستند. آیا احساس شادمانی و آرامشی را که در کنار یک آبشار تجربه کرده اید به خاطر دارید؟ این انرژی مثبت به دلیل تنفس یون های منفی است که در اطراف آبشارها وجود دارد.

4 - حذف فرمالدئید ( متداول ترین آلاینده هوای منازل )

لوازم چوبی داخل منزل که از انواع چوب ، نئوپان ، ام دی اف و ... ساخته شده اند منبع اصلی ورود گاز سمی و نسبتا خطرناک فرمالدئید به هوای داخل منزل هستند. فرمالدئید گازی بی رنگ با بویی نسبتا تند است که در صنایع چوبی ، مصالح ساختمانی ، انواع اسپری ها و لوازم آرایشی ، عطر ، واکس ، پاک کننده ها و حتی دهانشویه ها به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. دانشمندان معتقدند احتمال سرطانزایی این گاز بسیار زیاد است. دستگاه های تصفیه هوای خانگی کلینیک تصفیه آب ایران با دارا بودن فیلترهای کربن فعال و فیلترهای فتوکاتالیست Tio2 قادر به حذف فرمالدئید از محیط خانه می باشند.

5 - کاهش آثار آسم ، آلرژی و بیماری های ریوی و تنفسی

عامل اصلی بروز انواع حساسیت های تنفسی و فصلی ذرات آلاینده هوا نظیر گرده گیاهان ، گرد و غبار ، بخارات شیمیایی ، دود دخانیات و ... هستند. این عوامل خصوصا در بیماران مبتلا به آسم باعث بروز اختلال در تنفس و گاه حملات شدید تنفسی می شوند. البته افراد سالم نیز در برابر این موارد مصونیت ندارند. سیستم های تصفیه کننده هوای خانه ، با حذف این آلاینده ها هوایی سالم و عاری از عوامل تحریک کننده و حساسیت زا را در محیط منزل فراهم می کنند.

نویسنده : کلینیک تصفیه آب ایران(دپارتمان تصفیه آب و هوای خانگی)

 

 

موضوعات مرتبط با این مطلب :

 

دانستنی ها تصفیه هوا


 

 

مطالب مشابه (مطالبی که هم گروه این مطلب هستند یا دارای ارتباط موضوعی هستند) :

 
باورهای غلط درباره آلودگی هوای داخل خانه و دستگاه های تصفیه کننده هوا

 

 

 

 

 

 

 

 

اینجا هستید

کلینیک آب ایران

دانستنی ها

تصفیه هوا

 
   

مطالب مشابه

باورهای غلط درباره آلودگی هوای داخل خانه و دستگاه های تصفیه کننده هوا

کلینیک آب ایران

+

دستگاه تصفیه آب خانگی

 

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه هوای خانگی

دستگاه تصفیه هوای نیمه صنعتی

آبسرد کن و آبگرم کن

لوازم و تجهیزات جانبی

دستگاه های سنجش کیفیت آب

دستگاه های سنجش کیفیت هوا

+

مستندات

 
+

دانستنی ها

 

دسترسی های سایت

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه سایت

جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته در سایت

فیدخوان RSS

فیدخوان RSS

فیدخوان ATOM

فیدخوان ATOM

تابلو روزانه

نوشیدن آب سالم... حق شماست

توصیه ها و تبلیغات

خدمات الکترونیک منظم - نرم افزار و وب سایت تعاونی های مسکن

خدمات مشاوره و ارتقاء سایت منظم - افزایش رتبه در جستجو های گوگل

طراحی وب سایت - بهینه سازی برای موتور های جستجو - SEO - خدمات الکترونیک منظم

طراحی وب سایت های بهینه شده برای موتور های جستجو با تکنیک های پیشرفته ی SEO، ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای، همراه خدمات پشتیبانی منظم، همیشه همراه شما.

 

 

کلینیک آب ایران : ارائه دهنده تجهیزات و دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی و لوازم جانبی